На Новому Львові облаштують нові смуги для велосипедистів

Опубліковано:

В Сихівському районі облаштують нові велосмуги, які з’єднають з інфраструктурою побудованою в межах Нового Львова. Про це розповів керівник управління вуличної інфраструктури ЛМР Павло Сирватка.

Між Сиховом та Новим Львовом з’являться смуги для велосипедистів на вул. Панаса Мирного, Литвиненка, Віденській та Стуса. Щодо перших трьох вулиць, то проєктна організація завершує роботу над документами, а рішення щодо вулиці Стуса затвердили на засіданні міської комісії з безпеки дорожнього руху минулого тижня.

Велосмугу на вулиці Стуса облаштують на “безтрамвайній” ділянці – від пр.Червоної Калини до Нового Львова, її довжина складатиме орієнтовно 450 метрів.

“Велосмуга буде облаштована тільки в одну сторону – на підйом. В протилежну сторону велосипедисти їхатимуть по проїзній частині, рух автотранспорту тут не є інтенсивний, тому спільно з велоспільнотою визначили, що виокремлювати смугу для них недоцільно” – пояснює керівник управління вуличної інфраструктури ЛМР Павло Сирватка.

До слова, облаштування велосмуги на вул. Козельницькій планують повторно розглянути на наступному засіданні комісії з безпеки дорожнього руху Львівської міської ради.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Графік роботи екобусів в квітні: куди можна здати небезпечні відходи.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ