На недільному “РазомФест” зібрали понад 250 тис. гривень на автомобілі для ЗСУ

Опубліковано:
Ірина Коропецька

Цими вихідними на площі перед ТК “Шувар” пройшов ярмарок “РазомФест”. На благодійному заході вдалося зібрати 206 тисяч, які витратять на допомогу нашим бійцям. На фестивалі гостей запрошували на майстерки, ярмарок, спортивні змагання та виступи молодих музичних виконавців.

Цієї неділі ліцей “Оріяна” та “Шувар” подарували хороший настрій та допомогли зробити хорошу справу. Метою організаторів “РазомФест” був збір коштів на автомобіль для бійців ЗСУ. Завдяки небайдужим вдалось зібрати близько 137 000 грн готівкою та 120 000 гривень надійшло на карту безготівковим розрахунком та переказами. Онлайн-збір на карту ще продовжується і збір не закритий, якщо у вас є бажання та можливість, кошти можна переказати на карту Монобанку 4441 1144 6056 5946.

“Зараз ведеться пошук машин. Враховуючи ту суму, яку зібрали ми можемо розраховувати на дві дешевші машини. Будемо бачити, бо нам зараз шукають машини з трьох різних джерел — Литви, Польщі та Австрії. Цим займається три різних організації. Ми звернулися до тих людей, які мають досвід та практику в цій сфері,” – поділилась директорка ліцею “Оріяна” Ірина Коропецька.

Людей на заході було дуже багато, ліцеїсти продавали смаколики, прикраси та вироби, які зробили власноруч. Учнівський парламент подав ініціативу видрукувати зображення путіна в повний зріст. Для фестивалю створили основу та наклеїли на неї банер з путіним, аби кожен бажаючий міг купити цвяхи і забити їх в банер. За словами організаторів свята, ця атракція користувалася великою популярністю серед відвідувачів.

“Також вчителька малювання створила портрет військового разом з собакою Патроном. Картина мала отвір, де можна було запхати свою голову і зробити фото. Партнером фестивалю був “Шувар” і від них теж було багато розваг: батути, надувні гірки, вулична їжа. З виручених коштів вони лише компенсували собі суму, яку витратили на продукти, а решту суми віддали на автомобілі,” – додала Ірина Коропецька.

В фестивалі також взяли участь молоді музичні виконавці, учасники “Голос країни”, в складі репертуару яких входили не лише українські, а й зарубіжні хіти.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Смачне знайомство”: як минув суботній фрі-маркет в Залізній воді. Фото.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ