На маршрут №41 у тестовому режимі виїхав 12-метровий низькопідлоговий автобус

Опубліковано:

Автобусний маршрут №41 сполучає вул. Сихівську з Галицьким перехрестям. Новий автобус має більшу місткість та є зручнішим для пасажирів, зокрема для людей з інвалідністю, батьків із дитячими візками та людей старшого віку.

За словами керівника управління транспорту ЛМР Олега Партики, під час тестового періоду фахівці проаналізують роботу автобуса на маршруті та визначать, чи доцільно надалі використовувати транспорт такого класу.

Наразі маршрут №41 обслуговує перевізник «Фіакр-Львів». У робочі дні на лінії курсує 12 автобусів, з яких п’ять — сучасні 10-метрові низькопідлогові машини.

Нагадаємо, на маршрут №14, що сполучає вулицю Антонича та вулицю Городоцьку також виїхав ще один великий низькопідлоговий автобус.

Загалом на лінії вже курсує 10 низькопідлогових автобусів. Маршрут №14 обслуговує перевізник “Міра і К”. У робочі дні на лінії курсує 18 машин.

Додамо, нещодавно повністю оновили рухомий склад на маршрутах №32 та №37. 

Журналістка “Сихів.Медіа” поспілкувалася з керівником управління транспорту Львівської міської ради Олегом Партикою. Чи вистачає автобусів, у якому стані громадський транспорт, скільки коштує один автобус та коли з’являться нові зупинки з електронними табло — читайте за посиланням

До речі, про робочий день водія, що вже 16 років працює на маршрутах міста також можна прочитати. Водій автобуса №46 Василь Кайдрович розповів “Сихів.Медіа” про свій перший рейс, щоденні труднощі на дорогах та незвичайні історії з пасажирами. Детальніше читайте за посиланням

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Вернадського збудують комунальне автобусне депо

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ