На базі лікарні Святого Луки відкрили один із найбільших Центрів ментального здоров’я в регіоні

Опубліковано:
Фото: Андрій Садовий

Сьогодні, 7 квітня, на базі лікарні Святого Луки відкрили новий Центр ментального здоров’я. Це один із найбільших таких закладів у регіоні, створений для надання психологічної допомоги українцям, які постраждали від війни.

Про відкриття повідомив міський голова Львова Андрій Садовий. За його словами, реалізація проєкту стала можливою завдяки міжнародній співпраці — зокрема, підтримці міста-побратима Вюрцбурга, його мера Крістіана Шухарда та німецького фонду DAFW.

Цей центр — чудовий приклад міжнародної підтримки та дружби. Завдяки нашому місту-побратиму Вюрцбурга, меру Крістіану Шухарду та німецькому фонду DAFW, ми змогли створити сучасний простір, де наші громадяни отримають професійну допомогу для ментального відновлення

зазначив Садовий.

Возможно, это изображение 6 человек
Возможно, это изображение 3 человека и больница

Центр розташований у просторому приміщенні площею 900 м². Він включає:

  • стаціонарне відділення на 40 ліжок;
  • кабінети для індивідуальної та групової терапії;
  • терапевтичний сад, у якому пацієнти зможуть брати участь у догляді за рослинами як частині реабілітаційного процесу.
Возможно, это изображение осветительное оборудование, внутри помещения и гостиная

Під час будівництва приміщення вдалося зберегти більшість зелених насаджень, а також передбачено можливість самостійної висадки нових рослин пацієнтами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Пластичний хірург Хакан Агір оперуватиме та консультуватиме пацієнтів у Західноукраїнському спеціалізованому центрі

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ