Модульне житло для переселенців наразі не планують будувати в Сихівському районі

Опубліковано:
Карпати Буд Каркас

У Львові збудують тимчасове житло для переселенців, а саме модульні будиночки, які можна швидко звести та потім швидко розібрати, аби перенести в іншу локацію. Місця, де найімовірніше зведуть житло, назвав Любомир Зубач, начальник управління “Секретаріат ради”, і сихівських локацій в цьому списку немає.

За словами Любомира Зубача, серед варіантів розташування модульних будинків – ділянка на 12 га на вул. Величковського в Рясному, 2 га на Тракті Глинянському, а також 8 га у Дублянах. На останньому засіданні виконкому Львівської міськради чиновники ухвалили рішення, які необхідні для будівництва таких містечок, зокрема визначили певні параметри й вимоги.

“Це будуть модульні будинки, які можна швидко встановити, а потім швидко розібрати. Відразу зазначу, що це тимчасове житло, але попри це, воно мусить відповідати певним вимогам. Наприклад, на одну людину має припадати не менше як 6 квадратних метрів площі.

Також має бути санвузол та кухня (відокремлені чи спарені).Наразі мова будівництво житла для близько 20 тис. вимушених переселенців у Львові. Кінцевого формату модульних будиночків нема,” – прокоментував Любомир Зубач.

Наразі управління архітектури ЛМР збирає пропозиції виробників, аби обрати найкращі варіанти. Також ЛМР закликає архітекторів подавати свої пропозиції.

“Рішення щодо земельних ділянок під таке житло не остаточні. Пошук можливих варіантів триває. Очевидно, такий проект вартісний, а тому у плані фінансування це мало би бути окремою держпрограмою. Найкращий же варіант, звичайно, щоб облаштування такого житла профінансували міжнародні гуманітарні організації. Очевидно, пізніше також будемо розглядати і можливість будівництва соціального житла,” – додав Любомир Зубач.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Толоки в парку Залізна вода повертаються.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ