У Львові зібралися делегати V Всеукраїнської Моделі ООН

Опубліковано:

Фото: Сихів Медіа

 

18-21 квітня у Львові відбувалася V Всеукраїнська Модель ООН. Захід зібрав понад 100 учасників зі всієї України. 

Модель ООН — це симуляція роботи ключових органів та агенцій Організації Об’єднаних Націй. Її мета — формування та розвиток навичок ведення переговорів, аргументування власної думки, обізнаності у міжнародних політичних та дипломатичних процесах. 

Учасники V Всеукраїнської Модель ООН — школярі, студенти та аспіранти, які цікавляться міжнародною політикою, економікою і правом. Модель ООН дає змогу отримати практичний досвід у дебатах та прийнятті рішень в актуальних темах глобального рівня. Делегати розвивають лідерський потенціал, вміння обстоювати власну позицію та співпрацювати з іншими.

«Через любов до певної країни, ми можемо побачити любов і ставлення до своєї, — каже народна депутатка Оксана Юринець. — Тут я зустріла багато людей, які себе вже, можливо, реалізували у тій чи іншій сфері, які вже мають певні знання і вміння, які можуть представляти всю Україну. А це дуже важливо».

Цьогоріч делегати Моделі ООН у Львові моделювали роботу Ради безпеки ООН, Економічної та соціальної ради ООН, Ради з прав людини ООН та Асоціації держав Південно-Східної Азії.

Організатори Моделі: ГО «Платформа Нової Дипломатії» та ГО «Інститут Суспільних Ініціатив» спільно з партнерами, серед яких Львівська міська рада, ГО «Час справедливості», Представництво ООН в Україні, Товариство Червоного Хреста в Україні. Генеральний медіа-партнер — «Сихів Медіа». Медіа-партнер —інформаційне агентство «SYLA NEWS».

Більше інформації про V Всеукраїнську Модель ООН та попередні Моделі можна знайти на сайті: http://lvivmun.sii.org.ua.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ