Місто затвердило документацію для капремонту тролейбусних ліній в Сихівському районі

Опубліковано:
Львівська міська рада

Сьогодні, 30 грудня, виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив проєктно-кошторисну документацію для капітального ремонту тролейбусних ліній на вулицях Стрийській та Зеленій. Про рішення виконкому повідомили на сайті ЛМР.

Реконструкцію контактної тролейбусної  мережі проведуть на ділянках вул. Стрийська (від вул. Франка до вул. Наукової) та вул. Зелена (від вул. Липова Алея до вул. Луганської). На закупівлю відповідних послуг уже оголосили тендер.

Капітальний ремонт передбачає заміну усієї супутньої інфраструктури з використанням сучасних спецчастин європейського виробництва. Тролейбуси зможуть “проходити” криві і пересічення на перехрестях без зниження швидкості.

“Відповідно до процедури, проєктну документацію маємо погодити в Львівській обласній військовій адміністрації. Ми це зробили. Далі є вимога, що проєкт, вартістю понад 120 млн грн, має бути затверджений виконавчим комітетом. Процедура досить об’ємна в плані підготовки відповідних, узгоджених на всіх рівнях, документів. Ми її проходимо поступово, щоб завершити успішно закуплю і реалізовувати цей проєкт”, – пояснив директор департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури ЛМР Олег Забарило.

Місто реалізовує цей проєкт спільно з Європейським банком реконструкції та розвитку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Відтепер львів’яни мають онлайн-доступ до 400 тис. оцифрованих документів міського архіву.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ