Місто повертатиме львів’янам 50% вартості генераторів, які забезпечуватимуть потреби багатоповерхівок

Опубліковано:

Виконавчий комітет ЛМР затвердив Програму часткової компенсації придбаних львів’янами електрогенераторів для забезпечення потреб багатоповерхівок Львівської МТГ. Участь у програмі можуть брати ОСББ, управляючі компанії, виконавці житлових послуг будинків, а також ЖБК Львова. Про нову можливість для львів’ян розповіли на офіційному сайті Львівської міської ради.

Міська програма передбачає компенсацію на відшкодування вартості закупівлі електрогенераторів у багатоквартирних будинках 3-х та більше поверхів. Сума відшкодування не перевищуватиме 50% вартості електрогенератора, але не більше 30 тис. грн. Є вимоги до електрогенератора – його номінальна потужність має бути від 3 кВт.

“Хочу наголосити, що наявність електрогенератора дозволяє забезпечити функціонування внутрішньобудинкових систем, у тому числі системи опалення, за відсутності електрики. Зокрема ним можна заживити ІТП чи насосні підкачувальні станції, чи інші прилади важливі для функціонування житлового будинку”, – пояснює Олександр Одинець, директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР.

Щоб стати учасником Програми, мешканці спільно з балансоутримувачем будинку мають оплатити купівлю електрогенератора через банк. Далі, для отримання компенсації, подати через ЦНАП або сервіс електронних звернень на розгляд комісії пакет документів:

  • заяву встановленого зразка на часткову компенсацію вартості закупівлі електрогенератора;
  • копії платіжних документів (первинні документи, які підтверджують факт отримання електрогенератора та здійснення оплати за наданий товар);
  • копії документів із зазначенням технічних характеристик та серійного номера електрогенератора (або інше заводське маркування);
  • копія витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців юридичної особи, яка забезпечує утримання будинку;
  • документ, який підтверджує повноваження юридичної особи на управління спільним майном (копія договору чи витяг з протоколу).

Процедура розгляду заяви і прийняття рішення триватиме до 10 днів. Створена для цього комісія розглядатиме звернення, формує та затверджує перелік учасників, які відповідають вимогам Програми, та скеровує протокол головним розпорядникам коштів – районним адміністраціям. Сихівська районна адміністрація готує зведений перелік усіх учасників та готує проєкт розпорядження про розподіл часткової компенсації на придбання електрогенераторі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Понад 400 сихівських будівель відтепер самостійно регулюють тепло.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ