Місто оголосило тендер на покращення озера на Новому Львові

Опубліковано:

Сихівська районна адміністрація оголосила тендер на покращення технічного стану та благоустрою водойми, яка розташована на вул. Тернопільській. Компанії, які бажають взяти участь в тендері, мають надіслати пропозиції до 25 липня 2023 року.

Рішення про покращення трьох ставків в Сихівському районі прийняли депутати ЛМР в квітні цього року. На покращення технічного стану та благоустрою водойм, розташованих на вул. Рахівській та вул. Райдужній, заплановано виділити 1 000 000 гривень, а на покращення водойми на вул. Тернопільській – 150 000 гривень. 

Цього літа Сихівська РА уже провела тендер щодо ставків на вул. Рахівська-Райдужна, за інформацією з платформи Prozzoro, переможець проведе роботи за 961 583,29 гривні. Згідно з тендерною документацією, підрядники зобов’язанні завершити роботи на ставках до 1 жовтня 2023.

Зазначимо, що водойми в Козельниках мають рекреаційне призначенням з вільним доступом до них, проте їх неможливо використовувати для відпочинку та розваг. Вода в ставах сильнозамулена та дуже засмічена, а прибережна смуга, як і загальна оцінка екологічного стану,  незадовільна. Тоді як стан озера на вул. Тернопільській, що на Новому Львові, за паспортом одинадцятилітньої давнини, зазначається, як задовільний. Проте ставок є сильнозамуленим, дуже засміченим, а стан прибережної зони незадовільний.

Отримати кошти на покращення водойм вдалось, зокрема, і завдяки роботі ГО “Сихів Медіа”, адже протягом останніх років наша громадська організація неодноразово писала запити щодо водойм району, звертала увагу на відсутність актуальних паспортів для ставів та комунікувала з представниками влади і сихівчанами. За час нашої активної роботи над висвітленням проблематики водойм Сихівського району, ми реалізували інформаційний проєкт “Like Lake” – пізнай свою водойму”, головною метою якого була популяризації водойм. Більше про сихівські водойми та їхню проблематику можна прочитати за посиланням.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Стрийській – Науковій облаштують укриття за типом ізраїльських безпечних кімнат.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ