“Мета Центру “Врятуй” – щоб кожна людина вміла зберегти життя іншим”: інтенсив з домедичної допомоги для цивільних

Опубліковано:

10 та 11 лютого працівники муніципальної варти та інспектори з паркування Львова в стінах 4-ої міської клінічної лікарні, що на вул. Ярослава Стецька, 3, успішно пройшли тренінги з надання домедичної допомоги, які були проведені професіоналами Центру “Врятуй”. Ініціатива має на меті підвищення рівня безпеки на вулицях міста.

Центр “Врятуй” спеціалізується на тренінгах з надання домедичної допомоги для цивільних осіб. На думку тренерів Центру, рівень знань українців потрібно значно підвищувати, адже, на жаль, не всі мають реальне уявлення про те, як діяти в критичних ситуаціях. 

“Мета Центру “Врятуй” – щоб кожна людина вміла зберегти життя іншим. Особливо сьогодні, в часи війни. У нашій команді є досвідчені тренери, які проводили такі тренінги навіть у прифронтових регіонах, наприклад для жителів міста Нікополь, неподалік окупованої Запорізької АЕС.”

Святослав Кобель, керівник центру “Врятуй”

Інтенсивне навчання проходило впродовж двох днів. За цей час учасники здобули багато практичних навичок: що робити з людиною без свідомості, як допомогти людині, яка вдавилася стороннім тілом, план дій при судомах і утопленні, а також особливості надання домедичної допомоги дітям. Завершили дводенний курс темою “Методи зупинки кровотечі”.

Тренери Центру “Врятуй” працюють за актуальним Європейським медичним протоколом, що укладений Європейською радою реанімації 

“Добре, що нас навчають такі чудові інструктори, а Львівська міська рада сприяє тому, щоб органи місцевого самоврядування набували нові навички домедичної допомоги. На мою думку, потрібно проводити більше таких тренінгів, щоб не лише ми, охоронці, а й усі цивільні люди мали ці знання”

Федір Брездень, охоронець Сихівської районної адміністрації

Перший заступник міського голови Львова, Андрій Москаленко, зазначив, що організація та проведення таких заходів – важлива, так само як і важливо не лише мати знання, а й постійно їх практикувати, адже це навички, які  можуть врятувати людське життя.

Якщо ви бажаєте, щоб Центр “Врятуй” провів для вашої компанії або установи інтенсив з надання першої домедичної допомоги, звертайтеся у соціальні мережі Центру: Facebook та Instagram.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Глава УГКЦ презентував свою книгу “Бог не покинув Україну” в стінах УКУ

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ