Мешканці колишнього гуртожитку “Зелений континент” зможуть приватизувати своє житло

Опубліковано:

У п’ятницю, 5 липня виконавчий комітет погодив рішення “Про затвердження акта приймання-передачі квартир на вул. Зеленій, 208 від ПрАТ ТВК “Зелений континент” у власність Львівської територіальної громади міської”. Відтак мешканці 46 квартир колишнього гуртожитку ПрАТ ТВК “Зелений континент”, а тепер – житлового будинку, зможуть приватизувати свої квартири та створити у будинку ОСББ.

“Ми фактично закінчуємо 17-річну історію з визволення мешканців гуртожитку на вул. Зеленій, (204) 208. Це гуртожиток меблевого комбінату. Мешканці могли втратити своє житло. Зараз, на підставі ухвали сесії ми приймаємо квартири у власність територіальної громади, а далі вони зможуть їх приватизувати і планують створити там ОСББ”, – доповіла Гелена Пайонкевич, директорка юридичного департаменту ЛМР.

Так, ще у 2016 році Сихівська районна адміністрація впорядкувала нумерацію цього гуртожитку – його розділили на дві частини і присвоєно номери №206 і №208. Далі, у 2018 році, будівлі гуртожитку надано статус житлового будинку. А у 2022 році, відповідно до ухвали сесії ЛМР, департамент житлового господарства та інфраструктури розпочав процедуру приймання у комунальну власність Львівської міської територіальної громади нерухомого майна від ПАТ ТВК “Зелений континент”, що на вул. Зелена, 208. А відповідно до сьогоднішнього рішення виконавчого комітету, затверджено акт приймання-передачі квартир у будинку № 208 на вул. Зеленій у власність Львівської територіальної громади міської.

Далі буде проведено державну реєстрацію права комунальної власності Львівської міської територіальної громади на квартири у будинку № 208 на вул. Зеленій. Після цього Сихівська районна адміністрація зможе укласти договори житлового найму з мешканцями, які зареєстровані і проживають у житловому будинку 208 на вул. Зеленій. А  тоді мешканці зможуть приватизувати свої квартири та утворити ОСББ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Автопожежа на Луганській: рятувальники гасили Mercedes

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ