Мерія Львова звільнила від сплати орендної плати за землю релігійні організації

Опубліковано:

Сьогодні сесія Львівської міської ради внесла зміни до ухвали від 06.12.2022 № 2588 «Про звільнення у 2023 році від сплати орендної плати за землю за земельні ділянки, надані в оренду релігійним організаціям, організаціям, які надають освітні послуги, соціальну допомогу з реабілітації».

Цього року від сплати за оренду землі звільнили Згромадження (монастиря) чину Оріоністів Української греко-католицької Церкви, що діє на вул. Лінкольна. Ця організація відома тим, що окрім релігійної діяльності, вона ще проводить якісну соціальну та освітню допомогу нашим мешканцям.

На цю пільгу можуть претендувати ті релігійні організації, що мають договірні відносини із Львівською міською радою. Для цього потрібно просто звернутися до нас», — пояснює керівник департаменту “Адміністрація міського голови” Євген Бойко.

Перелік релігійних організацій у Сихівському районі

  • Релігійна організація «Релігійна громада Української греко-католицької Церкви парафії Зіслання Святого Духа у Галицькому районі м. Львова» – від сплати орендної плати за користування земельною ділянкою на вул. Зеленій, 106.
  • Релігійна громада – Церква «Віфанія» Християн Віри Євангельської – від сплати орендної плати за користування земельною ділянкою на вул. М. Скрипника, 2-а.
  • Благодійна установа «Навчально-реабілітаційний центр «Джерело» – від сплати орендної плати за користування земельною ділянкою на пр-т. Червоної Калини, 86-а.
  • Приватне підприємство «Грааль ДЛД-12» – від сплати орендної плати за користування земельною ділянкою на вул. Стрийська, 119.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Львів’яни цьогоріч висадили 206 дерев у місті

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ