Львів’яни цьогоріч висадили 206 дерев у місті

Опубліковано:

Цієї весни у Львові посадили 206 дерев, які коштують понад 800 тисяч гривень. Саджанці проспонсорували та допомогли висадити небайдужі мешканці міста в межах акції “Хочу посадити дерево”. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

Здебільшого мешканці садили великі дерева: клени-явори, липи, дуби, платани, сосни, ліріодендрони, клени рубрум та ін. З невеликих квітучих дерев висадили: сакури, райські яблуні, горобини та магнолії.

  • У Галицькому районі висадили практично половину саджанців – 48%.
  • Франківський район- 18%.
  • Шевченківський- 14,5%.
  • Личаківський -9,7%.
  • Залізничний -1,5%.

Зокрема висадили дерева у Сихівському районі – 8,3%.

«В нас було понад 150 спонсорів – це дуже багато. Інколи виникали організаційні складнощі. Були прикрі ситуації із неочікуваними відмовами, змінами виду дерева, коли вже все домовлено, а дерева – викопані… Але ми, звісно, впорались, завдяки нашим містянам», – каже Оксана Луцко, заступниця начальника управління екології та природних ресурсів Львівської міськради.

В управлінні екології та природних ресурсів планують удосконалити анкету для спонсорів щоб покращити організаційні моменти. Охочі можуть долучитись до акції та обрати місце і вид/сорт дерева, який туди може бути посаджений. 

В управлінні екології та природних ресурсів вдячні усім, хто долучився до акції.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Громадська організація зі США завітала до модульного містечка на Сихові

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ