“Львівавтодор” поверне гроші за помилкові “подвійні транзакції”

Опубліковано:
Фото: ЛМР

У “Львівавтодор” відреагували на скарги мешканців, які заявляли про надмірне списання коштів за проїзд у громадському транспорті. Підприємство обіцяє автоматично повернути гроші цим пасажирам протягом 14 днів.

Через збій у системі, мешканці Львова, які у п’ятницю, 23 лютого, розраховувались за проїзд у громадському транспорті банківською карткою, зіткнулися з проблемою подвійного зняття вартості проїзду. Іншими словами, тим, хто у п’ятницю їхав двічі, зняло кошти, як за чотири поїздки.

У ЛКП “Львівавтодор” прокоментували ситуацію та підтвердили, що у близько 2% пасажирів, які розрахувались за проїзд банківською карткою 23 лютого, справді відбулось “подвоєння транзакцій”. 

“Вже відомо, що цей збій не пов’язаний з якістю роботи валідатора, часом валідації, маршрутом транспортного засобу, видом транспорту чи видом платіжної системи. Подвоєння транзакцій підтвердив і головний підрядник “Мікроелектроніка” у своєму листі, в якому офіційно вибачився, визнав свою вину та одразу ж запропонував механізм автоматичного повернення надміру списаних коштів.”

повідомили у “Львівавтодор”

Відомо, що технічний відділ “Львівавтодор” завершує ідентифікацію усіх помилкових транзакцій за цей день. Після чого впродовж 14 робочих днів надмірно списані кошти автоматично повернуть пасажирам у повному обсязі.

Водночас ЛКП “Львівавтодор” із генеральним підрядником “Мікроелектроніка” працюють над  впровадженням додаткового контролю роботи програмного, щоб не допустити такої ситуації у майбутньому. Зараз система безготівкової оплати працює у звичному режимі. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 30% знижки з картками Visa для пасажирів громадського транспорту Львова

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ