30% знижки з картками Visa для пасажирів громадського транспорту Львова

Опубліковано:
Фото: ЛМР

Від завтра, 7 лютого, розпочинається масштабна акція для пасажирів громадського транспорту Львова від платіжної системи Visa. Знижки діятимуть на поповнення ЛеоКарт і на оплату проїзду карткою Visa. 

Знижка у розмірі 27 грн буде доступна при поповненні ЛеоКарт карткою Visa через брендовані кіоски “Інтерпрес”, якщо сума поповнення становить не менше 100 грн одним платежем. Ця знижка складає 30% від суми шести поїздок з використанням карти Visa. Знижку можна отримати разово протягом терміну акції.

Якщо ви поповнюєте ЛеоКарт на 100 грн за один раз, з картки Visa буде знято лише 73 грн, а на баланс картки буде зараховано 100 грн, що дозволяє заощадити 27 грн. Якщо ви обираєте поповнення на 200 грн, з картки Visa спишеться 173 грн.  Варто враховувати, що вигідніше робити два окремі платежі по 100 грн різними картками Visa.

Також діє знижка 30% на проїзд при сплаті карткою Visa через валідатор за допомогою безконтактної банківської картки чи пристрою з підтримкою Apple Pay\Google Pay. Одна карта може забезпечити знижку для до шести поїздок протягом акції. Також знижка діятиме і при оплаті за додаткових пасажирів чи багаж.

Важливо, що акція працюватиме лише при сплаті карткою Visa. Пропозиція діятиме до 29 лютого або до вичерпання бюджетного фонду акції. Детальніше ознайомитися з умовами акції можна за посиланням.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Графік роботи екобусів у лютому: куди можна здати небезпечні відходи

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ