Львів отримав п’ятисекційний трамвай: чи побачать його сихівчани?

Опубліковано:

Сьогодні, 10 листопада, у трамвайному депо №1 на вулиці Городоцькій 181 презентували новий п’ятисекційний трамвай «Електрон». Відомо, що це перший з десяти таких трамваїв, які Львів має отримати до кінця 2022 року.

Новий 5-секційний трамвай довжиною 30,2 метра, має широкі двері та низький рівень підлоги вагонів. Це дозволить прискорити швидкість посадки-висадки пасажирів.

Нагадаємо, як зазначав начальник управління транспорту департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури ЛМР  Орест Олеськів, Львів має отримати 10 п’ятисекційних трамваїв, які будуть використані для Сихівського району.

«Популяризувати громадський транспорт – це одна з наших задач. Будемо покращувати якість громадського транспорту. Вже скоро Львів отримає 10 п’ятисекційних трамваїв, які вміщують по 150 пасажирів. Плануємо всі запустити на Сихів (ред. 4 та 8 трамвай)», – повідомив Орест Олеськів.   

Додамо також, що у Львові вже їздить один п’ятисекційний трамвай «Електрон» T5L64, закуплений містом у 2012 році. Відомо, що на той час він коштував 12 млн грн. Це був перший низькопідлоговий трамвай, зібраний в Україні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сихів в заторах вічна проблема. Чи існує рішення?

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ