Lviv Open Lab запрошує на лекцію про ментальне здоров’я

Опубліковано:
Lviv Open Lab

У середу, 13 квітня, в інноваційному просторі Lviv Open Lab проведуть лекцію про психічне здоров’я. Участь, які і в усіх заходів в просторі від початку війни, безкоштовна, але за попередньої реєстрації.

Лекція відбудеться в форматі питання-відповідь щодо сфери психічного здоров’я. Запрошений експерт – Олександр Аврамчук, лікар-психолог, кандидат психологічних наук, доцент кафедри клінічної психології УКУ.

“Під час війни кожен переживає стрес по-своєму. Статистика свідчить, що 30% людей в стресових ситуаціях мають схильність до захворюваності на ПТСР (посттравматичний стресовий розлад), навіть попри те, що вони знаходяться у відносній безпеці і потерпають лише від гучного звуку сирен. 70% має властивість справлятися із кризовими ситуаціями без тяжких наслідків для свого емоційного стану.

Цікавий факт: у цивільного населення ризик отримати психічний розлад вищий, ніж у тих самих військовослужбовців, які тривалий час перебували на передовій. Це залежить від трьох факторів: генетика, досвід батьків та попередній власний досвід. Як зберегти психічне здоров’я в умовах війни і запобігти психічним розладам? Дізнайтесь про це та більше на лекції про психічне здоров’я у Lviv Open Lab,” – розповіли в інноваційному просторі.

Реєструйтесь за посиланням, чекайте підтвердження на електронну пошту та приходьте на подію на проспекті Червоної Калини, 58.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що потрібно знати українським біженцям, які живуть в Польщі. Головні поради.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ