Львів може потрапити в Червону зону вже в понеділок

Опубліковано:
КНП “8-а міська клінічна лікарня м.Львова”

Ситуація з коронавірусом загострюється. Зокрема, Україна щодня б’є рекорди з кількості хворих за добу.

Львівщина може опинитися в Червоній зоні, про це заявив регіональний координатор з питань вакцинації від коронавірусної інфекції Олег Когут на брифінгу. 

Зокрема, сьогодні про це згадав і на брифінгу Андрій Москаленко. Він повідомив про те, що коли динаміка захворюваності не зменшуватиметься, рішення про Червону зону може бути прийнято впродовж декількох наступних днів. 

Попри це, в останні дні в області активізувалася вакцинальна кампанія – кілька днів поспіль за добу вакцинуються понад 20 тис. осіб. Додамо, що раніше за добу щепили 8-10 тис. осіб. 

«Хотілося би щоб цей процес продовжувався на стільки інтенсивно, як він зараз триває, адже вакцинуватися необхідно не тільки тому, що вводяться різні обмежувальні заходи. Процес вакцинації повинен бути постійним. В області першою дозою вакциновано близько 26% дорослого населення, двома дозами – близько 20% (тобто, кожен п’ятий). Щоб сформувався колективний імунітет, необхідно, щоб двома дозами було щеплено хоча би 70%», – коментує Олег Когут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Обрали нового президента, врегулювали міжнародні зв’язки та побудують нафтопровід. Дводенний тренінг для вчителів “Еколенду”

Сихів Медіа