Обрали нового президента, врегулювали міжнародні зв’язки та побудують нафтопровід. Дводенний тренінг для вчителів “Еколенду”

Опубліковано:

21-22 жовтня, у ліцеї “Еколенд” відбувся тренінг для вчителів за ініціативи ГО “Інститут Суспільних Ініціатив.

Впродовж двох днів вчителі грали в симуляційну гру. Симуляційні ігри – це можливість зацікавити навчатися, заохотити до ініціативності, покращити соціальну та громадянську компетентність. Завдання деяких гравців було стабілізувати ситуацію у вигаданій країні Літонія, побудувати демократичні інститути та зробити все для розвитку цієї держави. Інша частина гравців навпаки мала їм в цьому завадити та підтримувати сторони зовнішньої інтервенції.

Суть тренінгу розвиток конфліктного менеджменту, будування командних зв’язків між вчителями, вироблення стресостійкості та найголовніше вміння синергетично працювати для досягнення однієї мети.

Ми симулюємо життя у країні, яка лише пережила конфлікт з сусідньою державою на території своєї країни. Тут важливо те, що виконуючи якусь роль ти маєш повністю віддатись ефекту “занурення” і прожити ці 2 дні цього курсу в тілі персонажа, який тобі наданий. Ми проводили цей тренінг з метою побудови крутих стосунків між вчителями, ефективізації їхньої комунікації, що напряму вплине на покращення навчального процесу”, – коментує проєктний менеджмент ГО “Суспільних ініціатив”, Ігор Шолтис.

“Сама ідея є дуже цікавою, це як гра в “Мафію”. Особисто я в “Мафію” не грала, тому для мене це був дуже цікавий політичний образ. Ця гра дає зрозуміти сам процес політики, хто чим керує, і особисто я краще почала розуміти процес, коли дивлюсь новини.Також ця гра чудово впливає на колектив, об’єднує всіх групою. Не менш важливо, що вона дає акцент на проявлення якостей в людей. Тобто люди, які не знали про свої певні особисті якості в цій грі прекрасно себе проявили”, – ділиться своїми враженнями тьютор Андріана.

Сихів Медіа