Літературні вечорниці, театральний тренаж та малювання стінопису: як минає літо в сихівському “Розсаднику”

Опубліковано:
Розсадник

Від початку сезону в просторі міського садівництва та городництва “Розсадник” відбулося 32 відкритих заходи, до яких долучилося близько 700 відвідувачів. Вже цієї суботи, 16 липня, тут пройде толока до якої можуть долучитися всі охочі. 

За останній місяць в парку Залізна Вода провели 15 подій. Було зібрано другий врожай: горох, мізуна, рукола, салати. Також в “Розсаднику” планують провести благодійні події з реалізації городини за благодійні внески на підтримку ЗСУ.  

“Ми продовжуємо працювати для внутрішньопереміщених осіб та разом з ними. Під час однієї з подій нам пощастило познайомитися з Олександром Іваницьким – переселенцем з Херсону, який заснував ініціативу “Ліпка-Здибка”.  

Це серія благодійних подій у форматі арттерапії, під час якої учасники ліплять із глини елементи дрібного декору. Сашко провів у нас вже дві таких зустрічі й каже, що для нього простір є корисним  також з точки зору нетворкінгу та майданчику для самореалізації,” – коментує співкоординаторка “Розсадника” Анжеліка Зозуля. 

Нещодавно за ініціативи ГО “Плато” в “Розсаднику” провели дві події у форматі FossilFree Talks. Під час першої зустрічі говорили про те, як вкопане паливо пов’язує між собою війну з росією та кліматичну кризу, а під час другої спілкувалися про наслідки кліматичної зміни із письменником та журналістом — Маркіяном Прохасько.  

Загалом останні тижні в просторі міського садівництва та городництва виявилися дуже мистецькими: ліпка з глини, літературні вечорниці, театральний тренаж, малювання стінопису до Дня Конституції, майстрування крафтових місць для відпочинку та високих грядок.  

Також простір як ніколи атракційний і для найменших відвідувачів. Для них проводять екскурсії та різні заняття.  

До слова, вже цієї суботи в “Розсаднику” відбудеться велика толока під час якої будуть чепурити грядки з городиною, оновлювати стежки та розчищати наступну ділянку простору.  

Долучитися до цієї ініціативи можна з 11:00 до 17:00.  

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Lviv Open Lab запрошує на безплатний літній табір “Збиранка”

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ