У Lviv Open Lab запрошує на безплатний літній табір “Збиранка”

Опубліковано:
Lviv Open Lab

18 липня стартує перша зміна денного табору “Збиранка”. Завдяки ініціативі, юні сихівчани зможуть підвищити свої соціальні навички, знання зі шкільних предметів і творчий потенціал. Заявку на участь в таборі потрібно подати до 16 липня.

“Збиранка” – безкоштовний денний навчально-розважальний інтенсив, який збирає підлітків весело та корисно провести час разом з однолітками. Ініціатива розрахована на сихівчан та сихівчанок від 10 до 15 років, які будуть розподілені на відповідні вікові групи. Перша зміна триватиме з 18 до 22 липня, наступна – з 25 по 29 липня.

Програма табору “Збиранка” точно не змусить нікого нудьгувати. Протягом декількох днів підлітки комунікуватимуть, розвиватимуть медіаграмотність, творче мислення та отримають незвичні знання зі шкільних предметів.

Заняття проводитимуть вчителі-учасники програми “Навчай для України”. Вони молоді, активні та дуже люблять взаємодіяти з дітьми.

Організатори додають, що безпека – це ключовий фокус табору. Інтенсив проходитиме у безпечному місці, в якому є укриття, а інструктори проінформують підлітків про правила поведінки під час повітряної тривоги.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вчителі ліцею №93 проводять розмовні курси української мови для переселенців

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ