Ліцей “Оріяна” відновить навчальний процес в середині січня

Опубліковано:
Фото: Сихів медіа

Сихівський ліцей, який минулого тижня найбільше постраждав від ракетного обстрілу Львова, продовжить зимові канікули на тиждень, щоб завершити найнеобхідніші ремонтні роботи. Учні цієї школи повернуться за парти вже 15 січня. Про це повідомляє пресслужба ЛМР.

Згідно з графіком, учні львівського ліцею “Оріяна”, що на вул. Чукаріна, 3, мали повернутися із зимових канікул 7 січня. Проте через ракетний обстріл 29 грудня, навчальний заклад суттєво постраждав. Наразі в ліцеї оперативно проводять першочергові ремонтні роботи і планується, що діти повернуться до школи за 2 тижні – тобто з 15 січня.

“Ми переконані, що навчання онлайн не є настільки результативним, як живе спілкування учнів і вчителів, тому робимо все можливе, щоб діти якомога скоріше повернулися за парти. Ця школа сильно постраждала від ворожого обстрілу 29 грудня: вибиті вікна, зруйновані двері та стіни. Частину приміщень ліцею ми відновимо до середини січня і діти будуть тут навчатися. Оскільки інша половина навчального закладу є більш пошкодженою, і тут неможливо оперативно все полагодити, якийсь час діти ліцею “Оріяна” будуть навчатися в дві зміни у відремонтованих приміщеннях”

пояснив Андрій Закалюк, керівник управління освіти Львівської міської ради

Зазначимо, ліцей “Сихівський” та середня загальноосвітня школа №86, які також зазнали часткових руйнувань через ворожий обстріл, повернуться до навчання в запланований заздалегідь час – 15 січня.

ЧИТАТЕ ТАКОЖ: Від сихівчан надійшло близько 50 заявок на компенсацію за пошкоджене майно після ракетного обстрілу

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ