Від сихівчан надійшло близько 50 заявок на компенсацію за пошкоджене майно після ракетного обстрілу

Опубліковано:
Фото: дснс

Сихівчани, помешкання яких постраждали після ракетного обстрілу 29 грудня, можуть отримати від міста компенсацію за пошкоджене майно. Як повідомив голова Сихівської районної адміністрації Андрій Зозуля, на вул. Хоткевича, 48 (приміщення ліцею “Сихівський”) продовжує працювати виїзний ЦНАП і вже надійшло близько 50 звернень на компенсацію.

Після ракетного обстрілу 29 грудня у Сихівському районі постраждало 30 будинків, з них найбільш пошкоджених є 12. Загалом пошкоджено 558 квартир – вибито орієнтовно 2018 вікон в квартирах, на сходових клітках та лоджіях, а також пошкоджено 110 вхідних дверей в квартири.

“На вул. Хоткевича, 48 розпочав працювати виїзний ЦНАП, куди мешканці можуть звертатися і подавати заявки на компенсацію за пошкоджене майно. Передбачено 12 тис. грн за кожне вікно і 8 тис. грн за одні двері.

Станом на зараз вже надійшло близько 50 заявок. Наразі до кінця тижня ЦНАП продовжуватиме працювати – з 10:00 і до 19:00 год. Тому мешканці пошкоджених будинків можуть користати з його послуг”, – повідомив Андрій Зозуля.

За його словами, у перший же день після обстрілу, за допомогою працівників районної адміністрації, комунальних служб, ЛКП, ОСББ, управителів, благодійних організацій та волонтерів тимчасовими матеріалами було закрито пошкоджені віконні прорізи, відновлено електро-, тепло-, водо-, та газопостачання у постраждалих будинках.

Нагадаємо, 29 грудня Львів зазнав масової атаки російськими дронами і ракетами: було кілька влучань по цивільних об’єктах, 19 постраждалих та один загиблий. На компенсації для мешканців будинків, постраждалих від ракетного обстрілу, місто виділило 35 млн грн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Виїзний ЦНАП на Хоткевича працюватиме увесь тиждень

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ