“Лавка для рідного міста”: бізнеси можуть подарувати Львову вуличні лавки з власним логотипом

Опубліковано:
Фото: Сихів.Медіа

Акція наразі орієнтована на підприємців, які мають змогу долучитися до покращення міського простору та подарувати місту вуличні меблі. Про це під час засідання виконавчого комітету повідомив заступник міського голови з містобудування Любомир Зубач.

За його словами, через воєнний час та пріоритетність оборонних потреб місту складно забезпечувати всі елементи благоустрою в парках і на вулицях.

“Тому кличемо бізнес на допомогу – закупити та подарувати Львову лавки”

додав Зубач.

Лавки підприємці купуватимуть безпосередньо у виробника, а їхній дизайн відповідатиме затвердженому міському стандарту. На меблях також буде розміщено логотип компанії-спонсора. Локації для встановлення визначатиме місто, а бізнес зможе обрати з переліку найбільш зручну для себе.

Середня вартість однієї лавки становить близько 25 тисяч гривень. Саме тому акція наразі орієнтована на юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

Міська рада вже приймає заявки на участь. Підприємці можуть надсилати звернення на електронну адресу: mistobuduvannja@gmail.com

Нагадаємо, що у місті також діє благодійна акція для художників, дизайнерів та фотографів. Вони можуть долучитися до ініціативи “Подаруй листівку Львову”. У рамках акції автори можуть створити оригінальні листівки, які згодом будуть продані, а кошти спрямують на підтримку ветеранів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Благодійна акція “Подаруй листівку Львову”: сихівчан запрошують долучитися

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ