Здай корки на переробку й допоможи пораненим військовим: підтримайте петицію

Опубліковано:
Суспільне

Львів’янин Данило Березнюк зареєстрував петицію щодо встановлення контейнерів для пластикових корків на всіх львівських сміттєвих майданчиках. Чоловік пропонує спрямувати кошти з їх переробки на протезування поранених військових.

Станом на 15 серпня петицію підписали 6 осіб, проте для збору необхідних 500-та голосів залишилося ще 53 дні. Підписати петицію можна тут.

“З 2015 року у Львові триває кампанія «Корок життя», яка полягає у здачі на переробку пластикових кришок, а отримані з цього кошти скеровують на закупівлю ліків та медобладнання хворим на легеневу гіпертензію.

Дуже багато наших Захисників на війні втратили кінцівки та потребують протезування. Саме тому пропонується централізовано встановити на всіх майданчиках для збору сміття окремий контейнер для пластикових кришечок, а кошти з їх переробки спрямовувати цільово на протезування поранених на війні військовослужбовців,” — розповідає автор петиції.

Також чоловік просить зобов’язати виконавчі органи ЛМР щорічно звітувати щодо отриманих коштів та наданої допомоги військовослужбовцям. Насамкінець львів’янин наголошує на тому, що переробка корків є корисними для екології.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Lviv Open Lab організовує лекцію “Ядерний вибух. Врятуватися (не) реально?”

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ