Lviv Open Lab організовує лекцію “Ядерний вибух. Врятуватися (не) реально?”

Опубліковано:
Lviv Open Lab

У середу, 17 серпня, о 18:00 у молодіжному просторі на проспекті Червоної Калини, 58, відбудеться пізнавальна лекція про хімічне та ядерне ураження.

Ця подія – частина проєкту , який реалізується за підтримки програми реагування на війну Дитячого фонду ООН (UNICEF Ukraine) СПІЛЬНО.

“А чи знаєш Ти, що знаменита формула E=mc2 напряму пов’язана із закладанням теоретичної основи для розробки ядерної зброї? Втім, давай не будемо засуджувати Ейнштейна, адже його формула – радше непередбачуваний “практичний наслідок”.

Все ж, якби не такий поворот подій, ми б не мали приводу розповісти Тобі про хімічне та ядерне ураження! Тим паче у нас Ти точно не почуєш занудні визначення із Вікіпедії, але точно зможеш дізнатися усі тонкощі, що стосуються ознак та особливостей ураження, засобів індивідуального захисту та надання першої медичної допомоги!” — повідомляє Lviv Open Lab на своїй сторінці в фейсбуці.

Лекція розрахована на сихівчан та внутрішньо переміщених осіб віком від 14 до 25 років. Щоб взяти участь потрібно заповнити форму за посиланням.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: САД “Боско” запрошує наймолодших сихівчан відвідати суботні ораторії

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ