Коли львівські школярі перейдуть на 12-річну систему освіти?

Опубліковано:

В Україні школярі перейдуть на 12-річну систему освіти з 2027 року. Про це повідомив ексзаступник міністра освіти і науки України, багаторічний очільник управління освіти Львова та Львівської області, директор Львівського інституту післядипломної педагогічної освіти Павло Хобзей.

Згідно із законом “Про освіту”, Україна має перейти на трирічну старшу профільну школу (десятий, одинадцятий і дванадцятий класи) з 2027 року.

“Швидше як з 2024-го року цього не відбудеться. Отже, 12 років будуть навчатися ті, які зараз вчаться у шостому класі, тобто ті, що у 2018 році вперше стартували за програмою НУШ”, – зазначив Павло Хобзей.

Додамо, що у Державній службі якості освіти заговорили про можливі зміни в тривалості навчання вже у 2024 році. Почали обговорювати дане рішення після рекомендацій окремих посадовців, які пропонували запровадити профільну освіту набагато швидше. Начальниця відділу дошкільної, загальної середньої освіти та позашкільної роботи департаменту освіти Львівської ОВА Ірина Сислюк сказала, що епідемія коронавірусу, а тепер війна стали причиною багатьох інших викликів, пов’язаних із фінансуванням, реформуванням, друкуванням підручників, тож впроваджувати реформування в прискореному темпі на даний момент є недоцільним.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Lviv Open Lab запрошує підлітків на безкоштовний інтенсив із “зелених” навичок

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ