Lviv Open Lab запрошує підлітків на безкоштовний інтенсив із “зелених” навичок

Опубліковано:

Інноваційний центр Lviv Open Lab, що на проспекті Червоної Калини, 58 запускає проєкт “ECOlab” для підлітків який стартує з 11 вересня. Впродовж двох тижнів учасники матимуть екскурсії і майстер-класи у сучасних лабораторіях від спеціалістів у еконапрямках.

У програмі інтенсиву передбачені: екскурсії на компостувальну станцію ЛКП “Зелене місто”, центральний офіс ЛМКП “Львівводоканал”, лекції і майстер-класи з сортування сміття, вторинного використання деревини та виробництва натуральної косметики. Завершиться інтенсив проведенням толоки спільно з ГО “ПЛАТО” та простором “Розсадник” у парку “Залізна вода”. Детальна програма за посиланням.

“Унікальність проєкту полягає у тому, що дівчата і хлопці матимуть можливість опанувати сучасні “зелені” навички. На інтенсивні учасники формуватимуть свідоме ставлення до екології, дізнаються про поводження з відходами та їх утилізацію, вторинне використання природних ресурсів. Цьому зазвичай не навчають у загальноосвітніх школах. До того ж, це чудова нагода побачити, як працюють із джерелами енергії у Львові та долучитись до висадки дерев у парку”, – Анастасія Мартинюк, керівниця Lviv Open Lab.

Стати учасниками інтенсиву “ECOlab” можуть підлітки віком від 14 до 17 років – як львів’яни, так і внутрішньо переміщені особи.

Участь у проєкті безкоштовна за умови попередньої реєстрації:https://forms.gle/9hTdYd3HAGC4ve35A 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Центрі Довженка відбудеться концерт Олега Кульчицького та Зеновія Гучка

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ