Журналістський експеримент: як я наважилась на ранкові пробіжки. День 6

Опубліковано:

Фото: Сихів Медіа

 

Завершую ділитися своїми спостереженнями, але не припиняю ранкові пробіжки.

Сьогодні я вирішила зустрітися з моєю наставницею, бігункою Ольгою Стадник і отримати нову порцію порад та рекомендацій, які необхідно взяти до уваги найближчим часом. Вона, як завжди, зустріла мене з гарним настроєм і познайомила зі своєю біговою спільнотою. Виявилось, вони вже з 7:00 на ногах і встигли повернутися з пробіжки із Зубри. Я ж у цю пору встигла ледь прокинутись.

Мабуть, справді, бігати компанією набагато веселіше, бо ця групка людей аж світилася від щастя та бадьорості. Я ж мала чудову нагоду поспілкуватися з ними і змотивуватись. Вони із рання святкували день народження одного з членів їхнього клубу (звісно, без алкоголю, а лише з водичкою) і мене трохи розвеселив цей незвичний спосіб відзначення дня народження, але бігуни – вони усі трохи дивакуваті у позитивному сенсі.  Ми почали мову про здорове харчування і я почерпнула багато цікавого та нового для себе.

Наприклад, одна з подруг Ольги –  Юля розказала про те, чому важливо їсти м’ясо. Зараз багато людей нехтує цим продуктом харчування, але він є дуже важливим для нашого здоров’я. Юля їсть курячу грудинку майже при кожному прийомі їжі і запевняє, що це чудове джерело білка і до того ж не дуже калорійне. Запитую, як правильно бігати, аби схуднути. Юля сміється і каже, що треба просто менше їсти і спалювати більше калорій, ніж з’їдати. А якщо я хочу ще й здорове тіло, то треба їсти правильну їжу. Якщо просто ходити на пробіжку, а харчуватися нездорово, то шанси на те, що ти схуднеш є, але швидше за все, ти знову набереш втрачену вагу. Навіть з пробіжками треба бути обережним – важливо правильно відновлюватись від навантажень. Треба виділяти достатньо часу для сну і, звичайно ж, їсти здорову їжу.

Питаю в Ольги, як мені не згубити мотивації, аби не кинути бігати в майбутньому? Жінка доходить до висновку, що тут все дуже просто – якщо ти захочеш бігати і змінювати своє життя та самопочуття, то ти будеш бігати. Головне  – знайти свій (комфортний) спосіб бігу. А також свідомо налаштувати режим дня: адаптувати заняття спортом під роботу, вдпочинок, дозвілля, побутові справи і тоді не буде відмовок про «страшну зайнятість».

На прощання, спортсменка-бігунка Ольга Стадник (а їй 64 роки) радить мені:  «треба бути впевненою в собі, думати, що я найкраща, випрямити спину і йти.  Якщо ці думки можна буде прочитати у твоїх очах, тебе сприйматимуть такою і усі інші».

Дякую, Ольго, це чудова порада, яку я обов’язково використаю. Що ж, сихівчани, випрямляйте спини і ходіть на пробіжки, бо ви – найкращі!

Ірина Запотічна

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Журналістський експеримент: як я наважилась на ранкові пробіжки. День 5

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ