Хірург з Німеччини знову безкоштовно оперуватиме дітей у 8-й лікарні

Опубліковано:
ЛМР

Наступного тижня в стінах 8-ї клінічної лікарні, що на вул. Навроцького, пластичний хірург Клус Екснер консультуватиме та оперувати дітей з усієї України. Цього місяця спеціаліст вже в 14-те безкоштовно рятуватиме життя дітей у Львові.

В межах нового приїзду Клаус Екснер з 13 по 17 листопада планує оглянути та прооперувати 20 дітей. Цього разу хірург спільно з комбустіологами сихівської лікарні планує провести операції діткам з вродженими і набутими вадами кінцівок, птозом верхньої повіки, вадою верхньої повіки, опіковими рубцями.

До слова, востаннє Клаус Екснер провів тиждень у Львові в липні цього року. За 7 днів в Україні хірург лікар на базі опікового центру 8-ї міської клінічної лікарні проконсультував понад 50 хворих дітей. Також спільно з львівськими хірургами прооперував 29 маленьких пацієнтів зі складними вродженими і набутими вадами зі всієї України. У лікарні зазначили, що медикам вдалось прооперувати хворих з вродженим птозом верхньої повіки, вродженою деформацією вушної раковини та гемангіома, посттравматичні рубці, постопікові рубці. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: COVID-19 наслідки: керівник 8 клінічної міської лікарні Львова про пост-ковідний стан.

Сихів Медіа