COVID-19 наслідки: керівник 8 клінічної міської лікарні Львова про пост-ковідний стан

Опубліковано:
Укрінформ

Керівник 8-ої клінічної міської лікарні Львова Василь Трунквальтер розповів, до яких наслідків призводить коронавірусне захворювання.

«Є багато залишкових явищ: відсутність нюху, погіршення пам’яті, загальна слабкість, у когось залишається температура, а в когось – важкість у диханні», – розповідає лікар.

Трунквальтер зауважує, якщо пацієнта непокоять подібні симптоми, варто звернутися до сімейного лікаря.

Окрім того, лікар каже, що у хворих на COVID-19 спостерігають такі супутні патології: цукровий діабет, порушення мозкового кровообігу.

Нагадаємо, не дивлячись на посилений карантин, ситуація із коронавірусним захворюванням погіршується щодня, динаміка госпіталізацій збільшується. Лише 9% пацієнтів, яких лікують у 8-й лікарні, мають щеплення.

«Маємо 240 пацієнтів, 13 – у реанімації. Ситуація досить критична, тому що кількість поступлень за добу перевищує кількість виписаних на амбулаторне лікування. Киснем ми забезпечені, маємо загалом 400 кисневих. Але якщо динаміка і далі буде негативною, ми не забезпечимо повністю місць для хворих,” – коментує Василь Трунквальтер, керівник 8-ї міської клінічної лікарні Львова.

Сихів Медіа