Громадський простір на Сихові: чого очікувати жителям району?

Опубліковано:

Депутати ЛМР підтримали петицію про зупинення руйнування громадського простору та соціальної інфраструктури на Сихові.

7 жовтня, на сесії Львівської міської ради депутати підтримали електронну петицію, яку зареєструвала Тетяна Продан, про зупинення руйнування громадського простору, знищення соціальної інфраструктури та локального бізнесу на Сихові.

Жінка зазначила, що на проспекті Червоної Калини, 62-а, біля будівлі торгово-офісного центру, планують збудувати великий продуктовий супермаркет, який буде заважати мешканцям району. Таким чином знищиться громадський простір, який існує там на даний і перетвориться на зону для вантажівок та паркінгу.

“Просимо взяти до уваги позицію мешканців мікрорайону та прилеглих будинків, які проти створення ще одного великого продуктового супермаркету, поряд із вже існуючим. Якщо ж побудують ще один супермаркет, то громадський простір буде знищено, а окрім цього він стане небезпечною зоною вантажівок та паркінгу,” – каже Тетяна Продан, авторка петиції.

У петиції йдеться про те, що поява нового великого продуктового супермаркету має два негативних наслідки для мікрорайону та міста в цілому: 1) додає транспортне навантаження на існуючу слабку інфраструктуру доріг та тротуарів; 2) загрожує деградації екосистеми соціального підприємництва та громадського простору, яку поглине велика торгова мережа”.

“Насправді мешканці мікрорайону потребують більше громадських просторів, які є невід’ємною складовою суспільного життя для безпечного дитячого та родинного дозвілля” – пояснила Тетяна Продан.

Зазначимо, ще 3 червня цього року на порталі електронних петицій Тетяна Продан зареєструвала петицію “Зупинити руйнування громадського простору, знищення соціальної інфраструктури та локального бізнесу на Сихові”, яка станом на 2 серпня цього року набрала необхідних 500 голосів на підтримку, відтак міськрада, згідно з порядком подання та розгляду електронних петицій, мала її прийняти або відхилити.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: КОМФОРТ ДЛЯ ВАС – ВТІХА ДЛЯ НАС: НОВИЙ СИХІВ МЕДІА

Сихів Медіа