Комфорт для вас – втіха для нас: новий Сихів Медіа

Сихів.Медіа запускає оновлений сайт, аби сихівчанам було ще комфортніше дізнаватись якісні та цікаві новини про Сихівський район. Ми, Сихів Медіа, розповідаємо історії його мешканців...

Сихів.Медіа запускає оновлений сайт, аби сихівчанам було ще комфортніше дізнаватись якісні та цікаві новини про Сихівський район.

Ми, Сихів Медіа, розповідаємо історії його мешканців, говоримо про розвиток та метаморфози, які відбуваються щодня. Локальні новини, урбаністика, культура і тренди – теми, які цікавлять нашу редакцію і кожного, хто хоч б раз чув про Сихів. Своїми матеріалами та проєктами сприяємо формуванню комфортного середовища для життя, творчості та самореалізації.

Ми щодня працюємо, шукаємо цікаві та нетипові теми та доопрацьовуємо сайт. До слова, він ще в розробці, але вже зараз читачі можуть докладніше ознайомитися зі сторінками розділів й переглянути фотоальбоми. В розділі “Новини” є різні категорії, в яких можна подивитись свіжішу інформацію про бізнес, дозвілля, здоров’я, спорт, політику та суспільство.

А в “Спецроєктах” ви зможете прочитати унікальні матеріали нашого медіа й ознайомитися з їхнім змістом, а також матимете можливість переглянути відео. Також ви можете дізнатися більше про всіх членів команди, що залучені до створення насамперед корисного й цікавого контенту для сихівчан.

Щодня над проєктами плідно працюють об’єднані однією метою та небайдужістю до Сихівського району люди. Якщо і ти хочеш стати частинкою Сихів Медіа і ділитись інформацією з людьми, то одним натиском комп’ютерної мишки можеш “Повідомити новину”, яка стане цікавою іншим.

Сихів Медіа