Енергоекономний Сихів: нові вуличні світильники зекономлять мільйони гривень на рік

Опубліковано:
Фото: ЛМР

У Львові триває пілотний проєкт з заміни старих вуличних світильників на нові енергоекономні. У Сихівському районі вже встановлено 1000 нових світильників на центральних вулицях. ЛКП “Львівсвітло” планує придбати ще 2500 світильників для квартальних вулиць і прибудинкових територій. 

Ці нові світильники дозволять місту зекономити до 9 млн грн на рік. Споживання електроенергії зменшиться у 4-5 разів, а освітлення вулиць покращиться.

6 червня було оголошено тендер на закупівлю 2500 світильників з потужністю 30 Вт. Єдиним учасником тендеру стала компанія “Полтава-Паритет”, з якою 27 червня підписали договір. Оплата за товар відбувається після отримання та перевірки його якості.

На даний момент отримано перші 800 світильників, які вже почали встановлювати. Завдяки цьому проєкту навантаження на електромережу зменшиться, що особливо важливо в умовах можливих атак на енергооб’єкти.

Нагадаємо, у Львові напрацювали проєкт заміни старих вуличних світильників на Сихові на економні Led світильники. Якщо проєкт ЛКП “Львівсвітло” втілять у життя, це дозволить зменшити споживання електроенергії в 4,5 – 5 разів. А самоокупиться він впродовж кількох років. Як наслідок, споживання електроенергії приладами вуличного освітлення стане економнішим у 5 разів, тоді як на вулиці стане вдвічі світліше.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Львові планують реконструювати перехрестя вул. Рубчака—Стрийська

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ