У Львові планують реконструювати перехрестя вул. Рубчака—Стрийська

Опубліковано:
Фото: Lviv Media

У понеділок, 1 липня, комісія транспорту, зв’язку та міської мобільності ЛМР погодила план реконструкції перехрестя вул. Рубчака—Стрийська. Проєкт передбачає облаштування нового пішохідного переходу та смуги для громадського транспорту.

Питання облаштування смуги громадського транспорту розглядають з минулого року. Мешканці подали петицію з проханням облаштувати пішохідний перехід біля адмінкорпусу Львівського автобусного заводу та ТРЦ Fabrik на вул. Стрийській, 45, оскільки після будівництва ТРЦ пішоходи почали переходити дорогу саме в цьому місці, створюючи аварійні ситуації.

Директор департаменту міської мобільності Олег Забарило представив план реконструкції, запропонувавши комплексний план для всієї вулиці Стрийської з облаштуванням смуги для громадського транспорту.

“Ми розробили дорожню карту по якій є ескіз вулиці Стрийської загалом і цього перехрестя зокрема. Попередньо відбулася зустріч з потенційним забудовником, який готовий профінансувати часткову реконструкцію цього перехрестя зі зміною світлофорного регулювання під пішохідну секцію, а також облаштування пішохідного переходу з вул. Рубчака до Стрийської. Ну і загалом розмітку, знаки та інші речі.”

директор департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури Олег Забарило

Реалізація проєкту займе 5 місяців. Фінансування планується частково за кошти місцевих забудовників. Для створення смуги громадського транспорту пропонується звузити існуючі смуги руху. На початку липня робоча група огляне всі перехрестя на Стрийській. Проєкт має пройти затвердження у міській раді та поліції.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ліцей “Оріяна”, який зазнав руйнувань через російські обстріли, відновлений та повноцінно функціонує

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ