Директори самі вирішуватимуть, чи переходити молодшій школі на дистанційне навчання

Опубліковано:

Вчора на засіданні міського штабу з протидії поширення коронавірусу прийняли низку рекомендаційних рішень, які стосувалися навчання 1-4 класів.

«Ми щодня моніторимо ситуацію з поширенням коронавірусу, сьогодні переглянули оновлені дані. Станом на зараз близько 10 % працівників житлово-комунальної сфери перебувають в стані хвороби. Йдеться про водіїв громадського транспорту, двірників тощо. Також спостерігається зростання захворюваності серед працівників культури. Дуже велика кількість хворих дітей: станом на сьогодні, близько 12 тисяч учнів 1-4 класів відсутні в школі”, — про це повідомила Наталія Алєксєєва, керуюча справами виконавчого комітету Львівської міської ради, членкиня штабу з протидії поширення коронавірусу.

У зв’язку із цим, директори шкіл матимуть можливість приймати рішення про те, чи переходити учням 1-4 класів на онлайн-формат навчання самостійно.

«Відтак ми рекомендуємо керівникам закладів освіти самостійно приймати рішення про перехід на дистанційне навчання учнів молодших класів (учні 5–11 класів відсьогодні вже навчаються дистанційно), виходячи з аналізу ситуації, що є актуальною в кожній окремій школі», — наголосила Наталія Алєксєєва.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Для сихівчан проведуть військові вишколи зі стрілецькими навчаннями

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ