Двох рецидивістів засудили за підпал чотирьох авто на вулиці Гната Хоткевича

Опубліковано:

Сихівський районний суд виніс вирок двом раніше судимим львів’янам Андрію Лукашуку та Юрію Іванцю. Чоловіки у травні 2024 року спалили мікроавтобус 58-річного львів’янина на замовлення з метою помсти.

13 травня 2024 року близько 3:00 ночі на Сихові обвинувачені, віком 44 та 45 років, облили легкозаймистою речовиною припаркований у дворі будинку автомобіль Renault Master, підпалили його та втекли. 

Внаслідок бус 2002 року випуску вартістю понад 200 тисяч гривень повністю згорів. Також від пожежі постраждали ще три припарковані поруч автомобілі — Renault Megane 2014 року випуску, Opel Zafira 2009 року випуску та Nissan Leaf 2016 року випуску. Постраждалим власникам машин завдали майнову шкоду на загальну суму 1,2 мільйона гривень.

У суді один з обвинувачених свою вину визнав частково, а інший — заперечив. Суддя Галина Шашуріна визнала Андрія Лукашука та Юрія Іванця винними в умисному знищенні майна. 

За підпал одному чоловіку призначили сім років позбавлення волі, зарахувавши покарання за попередній злочин, а іншому — шість років за ґратами. Вирок ще можна оскаржити.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вбивство бездомного на вулиці Пимоненка: поліція затримала підозрювану

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ