У неділю, 16 березня, мер Львова Андрій Садовий вручив подяки від громади міста 17 фахівцям до Дня працівників житлово-комунального господарства й побутового обслуговування населення. Працівникам видали подяки та грошову премію у розмірі посадового окладу.
У списку опинилася Зоряна Дацко — головна спеціалістка відділу житлового господарства Сихівської районної адміністрації. Також відзначили Ольгу Онищак — головну спеціалістку комунального господарства Сихівської районної адміністрації.
“Ваша праця є дуже важливою для функціонування міста і для комфортного проживання мешканців. Дякую вам за професійність, відданість і, дуже часто, самопожертву в роботі. Бажаю нам усім якнайшвидшої перемоги.”
зазначив Андрій Садовий.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В День українського добровольця трьох сихівчан посмертно нагородили “Почесним знаком Святого Юрія”