До модульного містечка Маріяполіс завітала студентка швецького університету

Опубліковано:
Фото: Міський центр підтримки внутрішньо переміщених осіб

Зі слів Міського центру підтримки внутрішньо переміщених осіб, у грудні вони отримали лист від студентки програми сталого міського дизайну в Лундському університеті у Швеції. Йоанна працює над своєю магістерською роботою, темою якої є “Житло для внутрішньо переміщених осіб у Львові”.

Після декількох онлайн-зустрічей, вже минулого тижня Йоанна приїхала у Львів і відвідала модульне містечко для ВПО та прихисток на вул. Тернопільській.

“Візити дали мені нагоду зрозуміти, як організовані будинки, як вони працюють, і дізнатися про історію біженців. Я побачила величезні зусилля Центру, щоб покращити умови життя переселенців, надати їм допомогу та почувати себе як удома.”

розповідає Йоанна

Представники центру провели студентці екскурсію та розповіли як все влаштовано, про побут та умови поселення. Також показати садочок та капличку, що розташовані в межах території.

“Через війну життя українців суттєво змінилося і вже ніколи не буде таким, як було раніше. Усім цим сміливим і незломленим людям я всім серцем бажаю вступити в нове, краще життя.”

підсумовує студентка

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Супровід дітей під час інклюзивного навчання: історія восьмирічної Ліди

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ