Депутати хочуть замінити російський напис на надгробку Чукаріна

Опубліковано:
Національний олімпійський комітет України

Цьогоріч виповнюється 100-річчя з дня народження видатного спортсмена Віктора Чукаріна, в честь якого названа одна з вулиць Сихівського району. В рамках святкування депутати Львівської міської ради звернулися до мера із закликом змінити напис на надгробку гімнаста.


Сьогодні, 4 листопада, на сесії міської ради, депутатка Європейської Солідарності Ольга Посипанко озвучила звернення до мера, в якому йшлося про те, що треба популяризували постать Віктора Чукаріна у школах міста, а також увіковічнити пам’ять про нього, зокрема і змінити надпис на його могилі. Зараз там напис російською.


“Українізація будь-яких інфраструктурних елементів є необхідним інструментом під час російсько-української війни. Московські маркери, які розкидані на території України у радянський час – це підвалини тези агресора “русский мир заканчивается там, где заканчивается русский язык”. Тим паче, батько Чукаріна був репресований кривавим комуністичним режимом.” – коментує депутат міської ради Ігор Шолтис.

До слова, вулиця Чукаріна з’єднує проспект Червоної Калини та вулицю Хоткевича, а серед забудови вулиці переважають дев’яти- та чотирнадцятиповерхові будинки 1980-х років.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На вихідних не працюватимуть банкомати і мобільний додаток Приватбанку

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ