Делегація з Литви у Львові: що думає литовська молодь про Львів і найбільший Сихівський район?

Опубліковано:

Інститут суспільних ініціатив та Сихів. Медіа в межах програми обміну Creativity ID for Youth приймали  литовську молодь.

На учасників зустрічі чекали 3 дні насиченої програми: екскурсії, навчання, відвідування стартапів, розваг та багато литовських вражень від Львова і найбільшого району Сихів. Юнаки та дівчата прибули до Львова в межах міжнародної програми обміну, у їхніх планах пов’язати майбутнє з креативними індустріями.

Першою зупинка – консалтингове агенство “PPV Knowledge Networks”. Його мета – допомогти системі управління досягти заявлених цілей. Лідер організації Володимир Воробей розповів про досвід та досягнення своєї креативної команди і поділився особливостями реалізацій проєктів агенства.

В учасників була унікальна можливість познайомитися із молодими митцями і майстрами, а також побувати на презентації молодих підприємців у Львівському Центрі підтримки підприємництва, який ми відвідали другого дня. Поліграфія, деревообробка, кераміка – реальні успішні кейси, що стали основою зустрічі.

Представники підприємств розповіли про те, як їм вдалось створити і роками розвивати власну справу, презентували вироби – настільні ігри, кераміку, дерев’яні вироби для побуту та краси, які є основою їхнього бізнесу, а також поділились секретами успішних співпраць з колегами по цеху і місцевою громадою.

“Родзинкою” нашої триденної програми став візит у Tech StartUp School – місце, де новатори, під керівництвом бізнес-тренерів та менторів проходять шлях від ідеї start-up-у до побудови бізнес-моделі, пошуку інвестицій та комерціалізації інноваційного проєкту. Тут делегація познайомилась із розробниками триколісного електросамоката, який витримує навантаження до 200 кілограмів, побувала у студії звукозапису і відвідала перше інклюзивне ательє, у якому створюють унікальні аксесуари на основі картин, авторами яких є люди з інвалідністю.

В останній день ми поглинули у розробку карткової гри про підприємництво для молоді. Результатом зустрічі стала готова до реалізації креативна стратегія, яка от-от побачить світ і буде доступною для українських та литовських молодих підприємців і учнів, студентів, які хотіла б використати свій потенціал в бізнесі.

А ще – досі небачені страви української кухні, львівська кава, дивовижна стара архітектура центрального Львова та кремезні багатоповерхівки Сихова – по-справжньому вразили гостей.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ