Цьогоріч сихівські дороги та доріжки в парках посипатимуть піщано-сольовою сумішшю

Опубліковано:
4 студія

Цієї зими для утримання вулиць і парків у зимовий період у Львові використовуватимуть піщано-сольову суміш і дрібний відсів. Сихівська районна адміністрація замовила кам’яну сіль (сіль технічну) для посипання доріг на суму понад 450 тис. гривень.

В міських парках взимку використовуватимуть дрібний відсів, а лише на сходах – реагенти, тобто піщано-сольову суміш. За словами керівниця управління екології Львівської міської ради Олександри Сладкової, в місті критична ситуація з такими площами і вулицями, які нещодавно відреконструювали. Вона пояснює, що, якщо зробили рівень лунки для того, щоб вода туди заходила, то й сіль заходить туди теж.

“Чи буде кавова гуща? Думаю, що її не заготували достатньо. Виявилося, що її треба у промислових масштабах заготовувати й сушити. Це важка праця увесь рік, і треба приміщення, щоби вона просихала”, – розповіла Олександра Сладкова в коментарі онлайн-виданню Tvoemisto.tv.

До слова, 3 листопада відбувся аукціон на придбання кам’яної солі, переможець тендеру зобов’язаний поставити Сихівській РА 50 тонн солі для промислового переробляння – кам’яної, з антизлежувальною добавкою вищого ґатунку, яка не замерзатиме при відносній вологості повітря більше ніж 75% й температурі повітря нижче -15°C. Переможцем тендеру стало ТВО “Укрєвросвіт”, яке запропонувало за надання послуг Сихівській  458 250, 00 грн замість очікуваних 600 тис. гривень.

Придбана сіль зберігатиметься на вул.Стрийська, 45.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Для посипання сихівських доріг взимку замовили кам’яну сіль на 600 тисяч.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ