Цього місяця двоє сихівчанок відсвяткували 100 і більше років

Опубліковано:
Фото ілюстративне

У Сихівському районі дві мешканки відсвяткували ювілей, 100 та 102 років, за що отримали матеріальну допомогу та інші подарунки від міської ради. Про це повідомляє пресслужба Львівської міської ради.

Першою цього місяця, а саме 8 лютого, своє 102-річчя відзначила Наталія Михайліна, а ювіляркою 23 лютого стала Юлія Галас, якій виповнилося 100 років.

Представники управління соціального захисту Львівської міської ради особисто відвідали ювілярок, висловили їм слова вдячності та привітання від громади Львова. Крім того, ювіляркам була передана матеріальна допомога в розмірі 10 тисяч гривень, пам’ятна монета та вітальний лист від міського голови.

До слова, ця традиція вітання довгожителів у Львові триває вже понад 15 років і має особливе значення для міста, що підкреслює його повагу та турботу про кожного мешканця.

Традиційно тим довгожителям, які відзначають сто років, на день народження з бюджету надають одноразову матеріальну допомогу в сумі 10 тисяч гривень, пам’ятну монету та вітальний лист від міського голови. Усім же, хто святкує 101 та більше років, – 10 тисяч гривень.

Також варто зазначити, що у 2024 році на ці цільові виплати у бюджеті передбачено 680 тисяч гривень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Сихові відбулась Екуменічна молитва за Україну

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ