Цінні подарунки за найгарніші фото квітучого міста: конкурс

Опубліковано:

Містян та гостей закликають фотографуватися та знімати відео на квіткових локаціях. Автори найкращих робіт отримають подарунки, серед яких відпочинок у готелі, вечеря в ресторані, екскурсії тощо. Конкурс триватиме до 24 квітня. 

Учасником розіграшу буде вважатися той, хто виконає всі умови конкурсу. Найкращий контент опублікують на офіційній туристичній сторінці міста — @lviv.travel.

Щоб взяти участь у конкурсі “Львів — місто весни”, який організував Туристичний офіс Львівської міської ради, потрібно: 

  1. Опублікувати свої фото чи відео квітучих локацій міста у форматі поста чи reels на своїх сторінках в Instagram, позначивши @lviv.travel. 
  2. Використати у дописі хештег #львівмістовесни2025. 
  3. Поставити лайк під офіційним дописом про конкурс — https://www.instagram.com/p/DIVfBJHNzbi/?igsh=MTMybzUzbjJuNGh2ZA 
  4. Підписатися на сторінку @lviv.travel.

“Цим конкурсом ми хочемо заохотити львів’ян і гостей міста по-новому відкривати для себе Львів, дізнатись про більшу кількість красивих локацій в нашому місті. Ми розуміємо, що сьогодні кожен потребує підтримки ментального здоров’я, перезавантаження і саме споглядання прекрасного цьому дуже сприяє. Цвітіння робить наше місто ще прекраснішим і ми хочемо, щоб якомога більша кількість українців це побачили.”

зазначила начальниця управління туризму Львова Христина Лебідь. 

Не знаєте де зробити фото? У Львові створили спеціальну карту цвітіння, з якою можна ознайомитися за посиланням

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Внутрішньо переміщені українці доєдналися до толоки на Сихові

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ