Цікавишся маркетингом? Приходь на безкоштовний курс від “Оріяна+”

Опубліковано:
Інститут Суспільних Ініціатив

Триває реєстрація на безкоштовний курс з маркетингу, де слухачам розкажуть про основи сфери, розкажуть та покажуть як проводити маркетингові дослідження і стратегії. Протягом трьох місяців спікер навчатиме маркетингу львівську молодь та ВПО, які зареєструються в гугл-формі за посиланням.

Навчання розпочнеться уже наступного тижня, 8 листопада, та триватиме близько 20 тижнів в центрі “Оріяна+”, що на вул. Чукаріна, 3. Організатори зазначають, що на безкоштовному курсі з маркетингу учні отримають корисні та практичні знання і навички, дізнаються про основи маркетингу, навчаться власноруч проводити маркетингові дослідження, розробляти маркетингові стратегії, знаходити клієнтів, налаштовувати рекламу на різних платформах, а також працювати із СММ-спеціалістами.

Заняття проводитимуть щотижня і триватимуть вони по 2 години. Реєстрація за посиланням обов’язкова. За наявності додатковий питань – телефонуйте +38 (093) 231 21 23.

Нагадуємо, що проєкт “Оріяна +” впроваджується МГО “Інститут Суспільних Ініціатив” у рамках проєкту ПРООН “ЄС за діалог: Зміцнення стійкості України для реагування на нагальні потреби центральної і місцевої влади, а також населення, що постраждало в наслідок війни” за фінансової підтримки Європейського Союзу (ЄС).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Оріяна+” запрошує на безкоштовне навчання з ілюстрації.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ