У пʼятницю, 21 березня, о 19:00 у храмі Різдва Пресвятої Богородиці, що на майдані святого Івана Павла ІІ, відбудеться Хресна дорога, яку провадитимуть учні Львівської школи мистецтв №5.
Настоятелі храму вже багато років співпрацюють з дирекцією та вчителями музичної школи, більшість з яких є парафіянами храму. Таку Хресну дорогу у церкві Різдва Пресвятої Богородиці молять вже багато років.
“Відвідування Хресної дороги — це особливий духовний досвід, який дозволяє християнину глибше усвідомити жертву Ісуса Христа та відповісти на Його любов своїм життям. Молитва Хресної дороги спонукає нас до покаяння і навернення, допомагаючи оцінити Його милосердя до нас. Особливо в час Великого посту, участь у Хресній дорозі допомагає налаштуватися на глибоке святкування Христового Воскресіння, усвідомлюючи ціну Його перемоги над гріхом і смертю.”
зазначає отець Тарас Карвацький.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Школа №13 приєднується до інноваційного освітнього проєкту “Освітній Кластер”