Центр “Джерело” понад 30 років працює заради дітей з інвалідністю

Опубліковано:

Львівський навчально-реабілітаційний центр “Джерело”, який знаходиться на проспекті Червоної Калини, 86А, уже понад 30 років щодня працює заради шансу дітей з інвалідністю на гідне життя.

Станом на зараз на денних програмах “Джерела” є 136 дітей з інвалідністю, на ранньому втручанні – понад 100 сімей з дітьми із групи ризику чи з інвалідністю. Комплексну реабілітацію в рік отримують понад 400 дітей з інвалідністю. 

Від початку повномасштабного вторгнення уже понад 10 тисяч сімей з дітьми із труднощами розвитку є під опікою центру – і внутрішньо переміщені родини, і діти з набутою інвалідністю. Тут як ніде знають і закликають розвивати толерантність та прийняття людей, які в чомусь відрізняються від нас, але є унікальними і прекрасними.

“Розвиток толерантного суспільства – це надважливо, і цього треба навчати з дитинства. Діти повинні знати, що світ різний і люди в ньому – різні. Інакшість навпаки – має приваблювати вивчати іншу людину, пізнавати її світ. Дитинство – найважливіший період нашого життя. Це світ, в якому ми можемо гратися, навчатися, мріяти, досліджувати, захоплюватись, знаходити нових друзів. І попри наші відмінності – це те, що об’єднує нас! Ми здатні створити такий світ: цінувати унікальність один одного, бачити не обмеження, а безмежний потенціал.

Ми виросли в іншій країні, де людей ділили за можливостями, будували послуги, щоб таких людей не було видно Ми маємо дати шанс дітям вирости вільними, а цього можна досягти лише буттям разом. В нашій громаді є організації, які багато працюють в цьому напрямку – прийняття людей з інвалідністю”, – зазначають у Львівському центр соціальних послуг “Джерело“. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Сихові відкрили Центр психологічної підтримки “RAZOM з тобою”

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ