Чи готовий Львів до опалювального сезону? ЛМР повідомляє деталі

Опубліковано:
Трибуна Бровари

Через те, що зараз на території України триває війна, сценарії опалювального сезону можуть бути різними. В Львівській міській раді наголошують, що готуватися до зими має кожен на своєму рівні.

За словами мера Андрія Садового, кожного року Львів доволі чітко входить в опалювальний сезон і ще не було якихось непередбачуваних ситуацій. Цього року в місті провели гідравлічні випробування і всі системи готові. Проте, не потрібно забувати, що ми живемо в умовах війни та бути готовими до всього.

“Чи можливі аномальні ситуації в нас тут, у Львові? Я думаю, так. Тому, що коли вдарили російські ракети по трьох підстанціях електропостачання, моментально виникли проблеми. Але, слава Богу, що ми, наприклад, для “Львівводоканалу” вибудували альтернативну систему подачі електроенергії і всі насосні станції працювали, люди цього навіть не відчули. Сьогодні наша задача – підготуватися до ситуації, яку важко взагалі уявити.

Що треба мати? Ще ніхто дрова не відміняв. Вони завжди рятують в складний час, те ж саме вугілля. Ми купуємо дуже багато буржуйок, тому що вони єдині, що може залишитися, якщо інше не працює,” — повідомляє Андрій Садовий.

Заступниця міського голови з питань житлово-комунального підприємства Ірина Маруняк додає, що станом на сьогодні теплопостачальні підприємства міста вже замінили 4 км тепломережі. До роботи вже готові ТЕЦ-1, тобто сихівська, і ТЦ «Північна» – найбільші об’єкти теплопостачання.

Також заступниця зазначає, що в разі непередбачуваних ситуацій варто мати електрочайник, світильник на батарейках, сухий спирт та електроплитку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сихівчан запрошують на благодійний показ фільму про Віктора Чукаріна

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ