Сихівчан запрошують на благодійний показ фільму про Віктора Чукаріна

Опубліковано:
Львівська міська рада

З 19 серпня львів’яни й гості міста зможуть побачити документальний фільм про видатного гімнаста Віктора Чукаріна, в честь якого названа одна з вулиць Сихівського району. Проєкт створено до 100-річчя від дня народження спортсмена за ініціативи управління спорту Львова та Міжнародного олімпійського комітету.

Віктор Чукарін –  один з найтитулованіших гімнастів. За кар’єру він виграв 11 медалей (сім із них золоті) на Олімпійських іграх, тричі ставав абсолютним чемпіоном світу. В’язень 17-ти концтаборів і львів’янин з Донбасу. 

До зйомок біографічного фільму “Віктор Чукарін. Сторіччя” були залучені олімпійські чемпіони, вихованці, колеги та родина гімнаста. Львів’яни та гості міста матимуть можливість дізнатись про історію життя видатного українського спортсмена. 

Перший публічний показ відбудеться 19 серпня, у Lviv Film Center (вул. Володимира Великого, 14а) о 19:00. Усі зібрані на показах кошти будуть передані у “Фонд Куровських” для закупівлі пікапів для ЗСУ. 

Додамо, що на Боднарівці, на стінах 32-ї школи, намалювали мурал Віктору Чукаріну, який відкриють до 100-річчя з його дня народження. Автором муралу є художник Тарас Довгалюк. Виконання стінопису зайняло три тижні, а весь малюнок виконувався аерозольними балонами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Громадського бюджету-2022 не буде. Що чекає на проєкти переможців 2021 року?

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ