Частину корпусу ліцею “Оріяна” доведеться перебудувати через ракетний удар 29 грудня

Опубліковано:
Фото: Сихів Медіа

У корпусі початкової школи сихівського ліцею “Оріяна”, який найбільше постраждав після обстрілу 29 грудня, доведеться знести і відбудувати три стіни. Про це повідомила директорка ліцею Ірина Коропецька в інтерв’ю Укрінформу.

Директорка зазначила, що руйнування виявилися значно серйознішими, ніж здавалося спочатку

“Була експертна комісія і сказали, що три стіни приміщення початкової школи, де припав основний удар, підлягають зносу. Там величезні тріщини, стіни з вікнами відійшли від плит. Ці приміщення треба буде зносити до цоколя і відбудовувати”

директорка Ірина Коропецька

У ліцеї “Оріяна” наразі навчається 1260 дітей. Через знпчні пошкодження корпус початкової школи законсервували — там спустили воду і відключили опалення. Класи початкової школи планують перевести у приміщення старшої школи, де зараз замінюють вікна та облаштовують класи. Нові вікна та двері ліцею надав американський благодійний фонд, внутрішні роботи проводять за кошти міського бюджету.

“З 22 січня плануємо вже проводити уроки в ліцеї. Повністю всі класи з початкової школи переведемо у приміщення старшої. Відтак, до 9-го класу діти вчитимуться очно, а 9-11-ті – за змішаною формою (тиждень через тиждень). Це також важливо, щоб не було великого навантаження на укриття. Далі будемо чекати проєктно-кошторисну документацію по відбудові зруйнованого корпусу”

директорка Ірина Коропецька

Нагадаємо, що окрім ліцею “Оріяна”, 29 грудня руйнувань зазнали ще три навчальні заклади: СЗШ №86, ліцей “Сихівський” та ДНЗ №78. В основному в них вибуховою хвилею вибило вікна та двері. За інформацією львівської міськради, завершити роботи та почати приймати дітей тут планують до 15 січня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Відновлення навчальних закладів Сихівського району після ракетного обстрілу: деталі

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ